Jak odkrywać Wrocław we własnym zakresie?

Jak odkrywać Wrocław we własnym zakresie

adminszreniawa2010-pl Szreniawa

Oto sekret – wycieczki solo będą jednymi z najbardziej zapadających w pamięć w twoim życiu. Ponieważ jesteś zmuszony rozmawiać z ludźmi, staw czoła swoim lękom.

Ale sam nie spotyka się nieprzygotowany!

Pierwszymi wskazówkami w naszym „Jak odkrywać Wrocław we własnym zakresie” są – badania.

Badania Wrocław

Wrocław

Gdybyśmy powiedzieli ci, jak wielki jest Wrocław, nie ma szans, byś uznał to za szczere zdanie. Zachęcamy więc do własnych badań. Wrocław jest bardzo przystępny, ale jeśli szukasz czterogwiazdkowego  i pięciogwiazdkowego noclegu, nie będziesz miał problemu.

Czytaj również na temat Wrocławia. Zdecyduj, co chcesz zobaczyć, odkryć i poszukać we Wrocławiu. Muzeum figur Woskowych? Hipnotyzujące świątynie katolickie i żydowskie? Zabytki?

Iść pobiegać

Iść pobiegać

Kiedy osiądziesz w hotelu lub AirBnB, idź na jogging. Możesz zaplanować trasę z góry, ale nawet jeśli planujesz spędzić większą część swojej podróży samochodem lub komunikacją miejską, bieganie pozwoli ci rozejrzeć się po okolicy. To nigdy nie jest zły pomysł w nowym miejscu.

Możesz zapoznać się z otoczeniem, zacząć poznawać miasto i jego mieszkańców. Ale tylko dla tego jednego joggingu zostaw słuchawki w domu.

Znajdź mieszkańców

Jeśli wynajmujesz AirBnB, znalezienie lokalnych mieszkańców nie będzie trudnym zadaniem. Najgorszy scenariusz, jeśli nie masz nikogo, komu możesz zaufać, zapytaj o poradę w Centrum Informacji Turystycznej, które możesz znaleźć w Sukiennicach 12, 50-107 Wrocuaw (blisko lotniska we Wrocławiu).

Zaakceptuj jeden lub dwa cele podróży

Wrocław to duże miasto pełne kultury i przyrody. I historia. I wypoczynek. Ty decydujesz. Ale nie będziesz w stanie zobaczyć tego wszystkiego w krótkiej podróży, więc wcześniej zdecyduj się na swoje cele.

Poznaj lokalne jedzenie

Kurna Chata

Jeśli szukasz jedzenia, są dziesiątki taniego jedzenia ulicznego. Ale jeśli możesz, w zależności od własnych celów, spróbuj znaleźć lokalne jedzenie. Prawdziwe polskie jedzenie, na przykład Kurna Chata  jest jedną z najwyżej cenionych tradycyjnych polskich restauracji. To nawiasem mówiąc, to nie jest reklama.

Pamiętaj, że jedzenie to kolejny sposób na poznanie kraju i jego mieszkańców.

Dlaczego nie rzucić sobie wyzwania? Gdy będziesz siedział w jednej z wrocławskich kawiarni, rozejrzyj się, znajdź stół z kilkoma osobami i porozmawiaj z nimi. Poproś, aby usiadł i zjadł z nimi.

You May Also Like..

Naucz się grać w kości

Projektując nową lokalizację hazardu, deweloperzy uważają, że kolory kasyn są bardzo ważne. Will Lambe, dyrektor wykonawczy BHA, powiedział, że autorytet […]

strzępy wiejskiego życia Polski

Małe jedzenie, zła woda: strzępy wiejskiego życia Polski

BOJARY, Polska – w tym skupisku małych wiosek pod Białymstokiem odbywa się pogrzeb co miesiąc, a wesele co dwa lata. […]

Jak to jest mieszkać w polskiej wiosce

Jak to jest mieszkać w polskiej wiosce?

Kiedy moja córka miała około 5 lat, przenieśliśmy się poza Poznań około 1 godziny i zaparkowaliśmy nasze nowe życie w […]